Je to dlhý príbeh, ale pár info je tu:

Intenzívne sa venujem práci s ľuďmi od roku 2007. Systém Multi level marketing (MLM) veľmi dobre poznám. Začínala som od nuly ako obchodník, ktorý na sebe pracoval a vypracoval sa. Keď by ste mali len dva voľné víkendy v roku a opakovali by ste to niekoľko rokov dokola, do tejto skupiny vysoko proaktívnych ľudí som sa radila aj ja. Výsledky hovorili za všetko. Vždy pre mňa boli a sú stále veľmi dôležité vzťahy a kvalita a táto práca ma vždy bavila. Robila som ju pre ľudí a aj to bol jeden z dôvodov prečo sa mi v MLM darilo. Po rokoch som sa prepracovala na úspešnú manažérku skupiny, kde som viedla cca 30 ľudí. Bola som pozývaná ako hosť prednášať ľuďom v rámci celého Slovenska, čo ma vždy tešilo a aj preto dnes spolupracujem
s ľuďmi s rôznymi príbehmi v rámci SR a ČR. Dnes chápem, že nemusíte pracovať 5 alebo 7 dní v týždni, niekoľko rokov v kuse, aby sa vám darilo. Efektivita je šťastie k úspechu a aj preto dnes téma "Váš čas" patrí k mojim obľúbeným.

Samozrejme boli aj pády. A bolo ich niekoľko. Boli tak tvrdé, že sa niekedy čudujem, ale zároveň ďakujem, že som si ich mohla prežiť tak skoro. Bez pádov by sme neboli tam kde sme. Aj vďaka nim dnes môžem inšpirovať ľudí v rámci kurzov. Je pravda, že každý si to, čo je pre neho pripravené musí prežiť, ale výhoda je byť na to pripravený, lebo to čo mne trvalo 9 rokov kým som na to prišla, viete dnes vy realizovať za rok, dva.
Aj keď to bude trvať menej času a bude to náročné, cesta ktorou pôjdete bude stáť za to.

Ľudia sú pre mňa inšpiráciou. Od týraných žien, až po úspešných podnikateľov. Každý človek má svoj príbeh a mňa baví ľudí aktívne počúvať. Uvedomujem si, že patrím ku malému počtu ľudí, ktorí si môžu z dlhodobého hľadiska povedať: "Som šťastná a slobodná". V živote je dôležité, aby ste robili to, čo vás baví a ešte dôležitejšie je mať funkčné vzťahy. 

Dala som si za cieľ zdvihnúť vedomie ľudí, ktorých nebaví chodiť do práce alebo tam chodia len pre peniaze. Ale sú medzi nami aj takí, ktorí nevedia hospodáriť s peniazmi alebo sa nechávajú využívať svojimi partnermi a tolerujú im všetko. 
Som presvedčená o tom, že každý človek vie mať funkčné vzťahy s partnerom / partnerkou, deťmi, šéfom či kolegami v práci.
Vy viete byť aj finančne gramotný. Viete hospodáriť s peniazmi tak, aby ste v živote neboli zadĺžený a boli časovo aj finančne slobodný. Viete poznať spôsoby ako peniaze budú zarábať pre vás bez toho, aby ste mali uzavreté produkty z finančného trhu.
Na Slovensku je zvláštne to, že ľudia sú ochotní chodiť do práce za menšie mzdy, keď môžu mať väčšie, pretože majú na omnoho viac.
Často od vás dostávam maily a počúvam vaše slová kde mi píšete, že chcete zarábať viac, že ste vo vzťahoch nespokojní, nebaví vás práca, vzťahy v rodine a mohla by som pokračovať.
Otázka je: "Chcete vôbec na sebe pracovať?" 

Vy dnes vidíte ľudí, ktorí na sebe pracujú a idú si vytrvalo za tým, o čom snívajú. Je to aj moja záľuba.

Viete si plniť sny z detstva a z dospelosti. Považujem to za svoje poslanie vás to naučiť. Okrem iných výhod pre obe strany je tu aj tá, že spolupracujem len s tými, ktorí chcú.
Veď žijeme len raz a je potrebné, aby ste boli so svojim životom spokojný. Žiadna nuda. Je to zážitok :)

Teším sa na vás, ktorí máte odvahu na sebe pracovať.

Betuš

Máte otázku? Nechajte nám odkaz.
* tieto polia sú povinné